Profesjonalne złomowanie aut

Usługi złomowania pojazdów

Szukasz firmy, która zajmuje się fachowym złomowaniem samochodów? Wybierz Auto-House! 

Jeśli potrzebujesz w szybki, sprawny i skuteczny sposób zezłomować swój stary pojazd, możesz to zrobić z naszą firmą! 

Od wielu lat działamy w branży złomowania aut i auto złomu na Śląsku. Możemy zagwarantować doskonale zrealizowane usługi i najlepszą obsługę każdego klienta. 

Mamy opinie najlepszej firmy w regionie – nasi klienci są zadowoleni z tego jak działamy i jak wykonujemy nasze usługi. Wielokrotnie zostają z nami przez długie lata, przyjeżdżając do naszej firmy złomować każdy ze swoich samochodów. Robimy co w naszej mocy, aby złomowanie aut w Auto-House było proste, nie zabierające zbędnego czasu i możliwie przyjemne. Chcemy kojarzyć się i zapadać w pamięć jako najlepsi specjaliści od auto złomu na terenie Śląska. 

Demontaż samochodów do złomu

W ofercie naszej firmy znajdziesz usługi związane z auto kasacją i demontażem pojazdów, które realizujemy od ręki. Każda z nich wiąże się z dokonaniem niezbędnych formalności. Oferujemy legalne złomowanie aut z umową lub zaświadczeniem o przyjęciu pojazdu do demontażu. Możesz nam zaufać i bez stresu powierzyć swój samochód – my zajmiemy się resztą!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny – sprawdź cenę za Twój pojazd na naszym auto złomie. Skontaktuj się z nami przez telefon i powiedz jakie auto chcesz zezłomować. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną propozycję cenową. 

Nie jest to nic zobowiązującego – możesz na spokojnie się zastanowić, a jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług złomowania samochodów – zaproponujemy Ci termin, w którym przyjedziemy odebrać od Ciebie auto prosto spod Twojego domu lub innego miejsca, która wybierzesz. 

Obszar działania auto-złomu

Obsługujemy złomowanie aut na terenie Województwa Śląskiego. Nie musisz martwić się o to jak do nas trafić i jak dojechać – to my wyślemy lawetę, która bezpiecznie przetransportuje złomowany samochód prosto spod lokalizacji, którą wskażesz. 

Możemy zaproponować Ci skorzystanie z usług naszej firmy oferując:

Jak więc sam widzisz, lokalizacja nie stanowi dla nas najmniejszego problemu, obsługujemy aż 8 dużych Śląskich miast, a także ich bezpośrednią okolicę i te mniejsze miejscowości. A jeśli chciałbyś zamówić indywidualny transport samochodu na teren naszej złomnicy z innej miejscowości – skontaktuj się z nami i poproś o taką możliwość. Na pewno się dogadamy! 

Przewiń do góry