Auto złom Świętochłowice

Złomowanie samochodów w Świętochłowicach

Potrzebujesz zezłomować samochód lub sprzedać auto na skupie? Działamy w Świętochłowicach! Wybierz usługi auto złomu w naszej firmie!

Złomowanie aut to zbyt ważna sprawa, żeby ją powierzać byle komu, kasacja aut to specjalistyczne działania, która warto jest zlecać jedynie odpowiedzialnym przedsiębiorstwom! Auto-House to firma mająca wieloletnie doświadczenie w złomowaniu pojazdów. Przyjęliśmy do demontażu już setki pojazdów z całej polski, wiele z nich zostało zezłomowanych właśnie w mieście Świętochłowice. Istniejemy w branży złomu już od 12 lat, jesteśmy renomowaną i rozpoznawalną firmom wśród wielu osób. Dopełniamy wszystkich formalności oferując niezbędne dokumenty dzięki którym będzie można bez kłopotów wyrejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji.

Stawiamy na zadowolenie i satysfakcje naszych klientów, proponujemy atrakcyjne ceny i oferujemy dogodne warunki. Złomowanie aut w Auto-House jest szybkie i skuteczne. Umożliwiamy także skup aut za gotówkę.

Fachowe złomowanie pojazdów w Świętochłowicach

Szukając odpowiedniej firmy, która zajmie się Twoim samochodem warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Złomowanie samochodów z nami to gwarancja przeprowadzenia kasacji legalnie i odpowiedzialnie. Skup aut, który prowadzimy zajmuje się odbiorem pojazdów bezpośrednio od klientów. Następne przekazuje je do stacji demontażu pojazdów, gdzie dokonywany jest ich recykling. Cały proces złomowania odbywa się zgodnie z rygorystycznymi wymogami prawnymi oraz przepisami dotyczącymi recyklingu i ochrony środowiska.

Oddając stare auto na złom lub sprzedając samochód do skupu aut wybierz fachowców, którzy będą w stanie podjąć się tego legalnie! Przyjmujemy samochody bez względu na ich stan techniczny i wizualny. Skupujemy auta bez przeglądu technicznego i ważnego badania. Auto skup, który proponujemy możliwy jest dla aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Bierzmy do skupu auta każdej marki, z każdego rocznika. Kasacja pojazdów w naszej firmie zapewni Ci nie tylko legalne dokumenty, ale i atrakcyjne ceny za złomowanie! A jeśli jesteś zainteresowany skupem aut za gotówkę – Świętochłowice to miasto gdzie działa nasz auto handel!

Skup aut z legalną umową

Przy sprzedaży auta bardzo ważne są formalności z tym związane. Dlatego warto jest wybierać jedynie oferty firm, które zapewniają spisanie umowy kupna-sprzedaży na prawdziwe, rejestrowe dane. Uchroni Cię to od trudności z wypowiedzeniem polisy OC i zgłoszeniem zbycia pojazdu w odpowiednim Urzędzie. Z nami możesz sprzedać auto bez żadnych przeszkód. W firmie Auto-House sprzedaż także stary samochód – skupujemy auta z różnych roczników, nawet samochody kilkunastoletnie!

Korzystne złomowanie auta

Co jednak zrobić, gdy pojazd, którego chcemy się pozbyć jest w kiepskim stanie technicznym? Istnieje dobre rozwiązanie – skup złomu samochodowego. Dzięki tej ofercie możesz sprzedać auto do złomowania. Prowadzimy skup aut w każdym stanie technicznym, a dla pojazdów nie nadających się do dalszej odsprzedaży oferujemy recykling aut. Oddane do naszego skupu auto przejmie profesjonalna stacja demontażu pojazdów, gdzie odbędzie się jego rozbiórka.

Sprzedaż auta na skupie naszej firmy

Działamy kompleksowo – oferując nie tylko skup samochodów za gotówkę, ale i auto szrot i sprzedaż części oraz złomowanie auta. W pełni legalnie zajmujemy się usługami z branży motoryzacyjnej. Klientom ze Świętochłowic gwarantujemy bezpłatny dojazd lawetą – nie musisz martwić się transport samochodu do auto złomy, my zapewnimy Ci jego odbiór. W związku z tym, że jest spore zainteresowanie naszą firmą, prosimy o umówienie się na termin odbioru z odpowiednim wyprzedzeniem.

Złomowanie oraz auto skup w Auto-House są szybkie, proste i skuteczne! Chcemy żeby przekazanie auta na złom zajmowało możliwe najmniej czasu, a proces z tym związany nie był skomplikowany. Szanujemy czas naszych klientów i staramy się im go nie zabierać. Dodatkowo w naszej firmie możliwy jest także skup katalizatorów oraz akumulatorów. Zapewniamy usługi w Świętochłowicach i na terenie całego Województwa Śląskiego.

Świętochłowice auto skup

Wybierz rzetelny skup aut dostępny dla mieszkańców Świętochłowic. Wykonujemy wycenę auta indywidualnie dla każdego klienta. Proponujemy uczciwe ceny oraz wypłaty gotówkowe na miejscu. Skup pojazdów jest możliwy dla aut osobowych, a po odpowiednim uzgodnieniu także dla tirów i nawet dla maszyn budowlanych (zadzwoń i zapytaj).

Kupno samochodu przez nas odbywa się błyskawicznie! Dajemy możliwość sprzedania auta na skupie jeszcze tego samego dnia.

Złomowanie w Twojej okolicy

Świadczymy usługi złomowania samochodów w Świętochłowicach i ich dzielnicach: w Centrum, w dzielnicy Chropaczów, Lipiny, Piaśniki i Zgoda. Nie musisz marnować czasu i szukać tego gdzie jest najbliższa stacja demontażu – wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my zajmiemy się całą resztą. To wygodny sposób na to, by móc zezłomować auto niezwykle szybko i prosto. Otrzymasz od nas dokumentację, która umożliwi Ci dokonanie wyrejestrowania pojazdu i zaprzestanie opłacania składki za ubezpieczenie OC.

Odpowiedzialny auto recykling

Złomowanie samochodu powinno przebiegać jedynie w warunkach, które umożliwiają zadbanie o ochronę środowiska. Demontaż samochodów jaki oferujemy odbywa się w autoryzowanych punktach, gdzie z aut zostają spuszczone wszystkie oleje i płyny eksploatacyjne, a plastikowe elementy zostają zutylizowane. Metalowe części karoserii zostają rozdrobnione i oddane na złom do ponownego wykorzystania.

Sprzedaj auto z korzyściami

Nie każdy szrot może zaoferować klientom takie usługi jak my! U nas zyskasz nieodpłatny transport pojazdu do auto złomu. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu skup samochodów jest bardzo sprawny. Nie musisz martwić się o dojazd i koszty transportu, zlecasz nam odbiór pojazdu wprost z miejsca, które wskażesz – spod Twojego domu lub innego parkingu. To oferta dostępna w całym mieście Świętochłowice, a także dla mieszkańców okolic i pobliskich miejscowości.

Sprzedaż części używanych na szrocie

Mamy do dyspozycji naszych klientów auto części z gwarancją rozruchową. Możesz nabyć podzespoły do aut różnych marek, specjalizujemy się w samochodach francuskich, niemieckich i włoskich. Nasz auto złom oferuje części samochodowe zregenerowane i odnowione, które będą dobrym odpowiednikiem oryginalnych elementów.

Jeśli nie masz pewności czy dana część będzie pasowała do Twojego auta skontaktuj się z nami, a dobierzemy je za pomocą nr VIN auta. Możesz kupić silniki, skrzynie biegów, części blacharskie, a także akumulatory (prowadzimy skup akumulatorów), oraz elementy zawieszenia. Wszystkie z nich można zakupić bezpośrednio lub przez ogłoszenia zamieszczone w internecie.

Zleć złomowanie firmie Auto-House

Zezłomuj auto w korzystnej ofercie naszej firmy. Jesteśmy rzetelni i słowni – zapewniamy uczciwe złomowanie auta oraz dobry skup aut. Świętochłowice to obszar, na którym możesz zamówić odbiór samochodu wprost spod Twojego domu bez żadnych dodatkowych kosztów!

Zadzwoń i zapytaj o wycenę auta. Pracownik naszej infolinii zapyta Cię o informacje związane z pojazdem, na podstawie których przygotuje ofertę indywidualnie dla Ciebie. Jeśli będziesz usatysfakcjonowany propozycją możesz od razu zamówić lawetę pod wybrany adres.

W oczekiwaniu na kierowcę przygotuj Dowód Rejestracyjny i upewnij się, że masz też swój dokument tożsamości. Te dane będą potrzebne do wypisania umowy. Na miejscu odbędą się szybkie oględziny sprzedawanego auta, a następne zostanie przekazana Ci umówiona wcześniej kwota za skup samochodów lub złomowanie.

Na końcu auto zostanie zabrane do złomowania na na nasz koszt. To wszystko! Pozostaje Ci jeszcze zgłosić zbycie pojazdu oraz wypowiedzieć umowę ubezpieczycielowi. Serdecznie zapraszamy.

Przewiń do góry