Polecany skup aut

Wybierz dobry skup samochodów

Sprawdź profesjonalne usługi auto skupu! Sprzedaj samochód w firmie Auto-House.

Polecamy nasz skorzystanie z naszego skupu aut wszystkim właścicielom aut osobowych – także tych uszkodzonych i powypadkowych. Przyjmujemy wszystkie pojazdy, każdej marki, z każdego rocznika.

Wybierz nasz auto skup! Jesteśmy uczciwie działającą firmą, która zajmuje się skupowaniem samochodów bezpośrednio od klientów. W przeciwieństwie do innych, my oferujemy legalny skup aut – otrzymasz od nas wszystkie potrzebne dokumenty. Wypłatę należności za samochód zrealizujemy już na miejscu, wypłacając Ci całą kwotę gotówką. Oferujemy fachowe usługi. Współpraca z Auto-House wiąże się wieloma korzyściami:

  • przyjeżdżamy lawetą po skupowane auto
  • gwarantujemy legalne umowy
  • płacimy atrakcyjne ceny za samochód
  • działamy szybko i profesjonalne

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Zobacz co jeszcze możesz zyskać sprzedając auto w naszym skupie samochodów używanych!

Auto-skup, który płaci gotówką

Jeśli sprzedajesz auto na skupie pewnie oczekujesz natychmiastowego zasilenia środkami? Jasne, że tak! Realizujemy takie wypłaty – oferujemy dla naszych klientów wypłaty gotówki za sprzedany samochód. A jeśli jednak wolisz otrzymać środki w formie przelewu – również jest taka możliwość.

Zadzwoń do naszej firmy i podaj informacje o Twoim pojeździe. Jeśli auto, które chcesz sprzedać ma jakieś wady i uszkodzenia – powiedz nam o tym. Dla nas nie jest żadną przeszkodą kupno samochodu, który jest w złym stanie technicznym lub został uszkodzony w wyniku wypadku, jednak musimy o tym wiedzieć, aby móc rzetelnie go wycenić. Przygotujemy specjalną wycenę indywidualnie dla Ciebie, którą możesz zaakceptować i zamówić transport auta bezpośrednio z miejsca, które wskażesz.

Zobacz gdzie działa nasz skup aut

Prowadzimy nasze usługi na terenie Śląska i okolic – na tym obszarze jest możliwy nasz dojazd po auto. Oferujemy klientom transport samochodu bezpośrednio z miejsca zamieszkania – przyjedziemy po Twoje auto lawetą, które je odbierze.

Zobacz skąd skupujemy auta i gdzie warto skorzystać z naszych usług:

Obsługujemy pojazdy przeznaczone do skupu w tych właśnie miejscowościach i ich okolicach, a w razie potrzeby możesz także zamówić lawetę w inne miejsce (usługa odpłatna). Skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania, chętnie pomożemy rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości.

Przewiń do góry