Auto złom Gliwice

Złomowanie samochodów Gliwice

Zezłomuj auto w firmie Auto-House! Profesjonalne złomowanie aut oraz skup samochodów w Gliwicach!

Nasza stacja demontażu pojazdów oferuje fachowe auto złomowanie. Prowadzimy lokalny auto złom zapewniający naszym klientom atrakcyjne ceny za skup aut oraz złomowanie pojazdów. Działamy na terenie miasta Gliwice gdzie możemy zaproponować bezpłatny transport auta. Mamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy funkcjonujemy legalnie. Dbamy o zadowolenie klienta i staramy się aby usługi związane ze złomowaniem samochodów zawsze były w atrakcyjnej cenie.

Fachowe złomowanie aut w Gliwicach

Jeśli szukasz profesjonalnego i jednocześnie bezpiecznego miejsca do zezłomowania samochodu w Gliwicach, to dobrze trafiłeś. Z nami możesz mieć pewność, że Twój pojazd zostanie zutylizowany zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Kasacja aut, którą wykonujemy spełnia wszystkie wymagane normy recyklingu pojazdów.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i doświadczonym personelem, który zajmie się całym procesem szybko i sprawnie. Legalne złomowanie nawet dla aut bez ważnego przeglądu technicznego w mieście Gliwice. Korzystając z usług naszej firmy masz pewność, że kasacja pojazdów będzie wykonana należycie i starannie.

Skup aut i auto handel za gotówkę

Możesz skorzystać z wysokich cen złomu i zdecydować się na skup za auta na atrakcyjnych warunkach! Sprawdź ile otrzymasz za swoje stare auto i zrealizuj bezpłatną wycenę przez kontakt telefoniczny z naszą firmą.

Uczciwe ceny wypłacane są za pojazdy już w dniu zawarcia transakcji. Jeśli preferujesz gotówkę bez problemu wypłacimy Ci w ten sposób całą kwotę. A jeśli chcesz otrzymać od nas przelew za skup aut – również możesz zdecydować się na ten rodzaj płatności.

Najlepsze złomowanie pojazdów

Z nami jest możliwe złomowanie wszystkich pojazdów akceptujemy samochody uszkodzone i auta powypadkowe. Umawiając się na usługi z oferty naszego auto złomu masz pewność, że sprzedasz każdy pojazd – również auta dostawcze i ciężarowe.

Jeśli miasto Gliwice to miejsce Twojego zamieszkania, lub jest w blisko Twojej okolicy możemy zapewnić Ci błyskawiczne złomowanie – przyjedziemy w pół godziny!

Wybierz dobre usługi złomowania aut

Nasz auto złom Gliwice działa przyjaźnie dla każdego klienta. Chcemy zapewnić Ci usługi z których będziesz zadowolony!

Dla wszystkich klientów z Gliwic oferujemy nieodpłatny transport samochodu do naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy również atrakcyjną cenę skupu samochodów. Jesteśmy legalnie działającą firmą, która funkcjonuje na rynku od wielu lat. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług powiązanych ze złomowaniem pojazdów.

Gliwice – skup samochodów

Sprzedaż auta z nami jest szybka i skuteczna. Odbieramy od klientów samochody w każdym stanie – również po wypadkach i kolizjach. Jeśli zdecydujesz się na usługi w firmie Auto-House, możesz być pewien, że to trafiony wybór! Skup Gliwice oferuje też odbiór pojazdów własnym transportem – co może być świetnym rozwiązaniem jeśli auto, którego chcesz się pozbyć jest niesprawne.

Gliwice – usługi złomowania i kasacji

Jeśli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zajmie się złomowaniem Twojego samochodu, to nasze usługi są właśnie dla Ciebie! Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz doświadczonych pracowników, którzy szybko i sprawnie zajmą się całym procesem złomowania. Kasacja aut jaką zapewniamy będzie odpowiednio przeprowadzona – wystawimy Ci zaświadczenie o przyjęciu pojazdu do demontażu.

Złom aut blisko Ciebie

Działamy na terenie Gliwic i okolic. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług związanych z recyklingiem pojazdów. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko auto złom, ale również skup samochodów za gotówkę oraz transport pojazdu do naszej firmy. Skontaktuj się z nami – to się opłaca!

Stacja demontażu pojazdów

Auto-House to uprawnione miejsce, w którym złomowane są pojazdy wycofane z eksploatacji. Proces demontażu pojazdu powinien być przeprowadzony jedynie w takich punktach. Tylko wtedy można uznać, że samochód został prawidłowo zutylizowany. Autoryzowane stacje demontażu pojazdów dysponują odpowiednim sprzętem i doświadczonym personelem, który szybko i sprawnie przeprowadza cały proces.

Szrot z częściami używanymi

Sprawdź również auto szrot, który prowadzimy. Umożliwiamy zakup części do różnych modeli aut. Możesz skorzystać opcji doboru podzespołów na podstawie numeru VIN – tak aby auto części na pewno pasowały do Twojego pojazdu.

Części do samochodów jakie możesz kupić w firmie Auto-House Gliwice są oryginalne i pochodzą aut demontowanych na naszym auto złomie. Sprawdzają się świetnie w pojazdach naszych klientów, a jeśli chcesz możemy poddać je profesjonalnej regeneracji z 12 miesięczną gwarancją odpowiedniego działania!

Wybierz złomowanie auta w Auto-House

Nasz skup w mieście Gliwice jest renomowaną firmą posiadającą wszystkie certyfikacje i uprawnienia do złomowania pojazdów oraz skupu aut. Wybierając auto złom w naszej firmie masz pewność, że skup samochodów zostanie przeprowadzony doskonale!

W Gliwicach umożliwiamy szybki dojazd po każde auto, w każdym stanie. Skontaktuj się z nami aby otrzymać szybką wycenę samochodu. Wystarczy, że zadzwonisz do naszej firmy i podasz nam informacje o Twoim aucie – markę oraz model i rocznik. Dokonamy jego rzetelnej wyceny i zaproponujemy ofertę. Jeśli będzie Ci ona odpowiadać umówisz się na usługi złomowania pojazdów lub skup samochodów – jak wolisz.

W czasie oczekiwania na naszego kierowcę przygotuj dowód rejestracyjny, kartę pojazdu oraz swój dokument umożliwiający identyfikację (dowód osobisty lub paszport). Kierowca lawety będzie miał ze sobą wzór umowy, do której należy wpisać dane. Gdy zostaną dopełnione wszystkie formalności otrzymasz umówioną wcześniej kwotę w formie wypłaty gotówkowej.

Zdecyduj się na najlepszy auto złom w Gliwicach: Auto-House! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przewiń do góry