Wycena samochodu

Zadzwoń i sprawdź cenę za skup oraz złomowanie!

Interesuje Cię skup lub złomowanie pojazdów? Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a przedstawimy Ci indywidualną ofertę dotyczącą Twojego samochodu. 

Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 573 568 299

Przeprowadzamy szybkie wyceny aut do złomowania i skupu samochodów. Nasz dział handlowy zapyta Cię o kilka kwestii dotyczących pojazdu, który chcesz sprzedać. Przygotuj następujące informację o aucie: 

  • markę oraz model samochodu
  • rok produkcji auta
  • pojemność silnika i rodzaj paliwa
  • typ nadwozia (np. sedan, kombi, hatchback)
Wszystkie z nich znajdziesz w Dowodzie Rejestracyjnym. A jeśli czegoś nie wiesz – nie przejmuj się! Nasz personel z pewnością pomoże Ci zidentyfikować pojazd, który posiadasz. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Współpracując z nami masz pewność, że powierzasz swój samochód zaufanym fachowcom zajmującym się profesjonalnym złomowaniem aut od wielu lat! Jesteśmy rzetelni i uczciwi. Tylko tyle. Aż tyle. 

Atrakcyjne stawki

Proponujemy naszym klientom wysokie ceny za oddanie auta do kasacji. Nasz dział handlowy przygotowuje rzetelne wyceny w oparciu o aktualne czynniki rynkowe.

Legalne dokumenty

Gwarantujemy legalne dokumenty. W naszej firmie nie zostaniesz na lodzie z umową wypisaną na słupa lub nieistniejącą osobę. Wystawiamy prawdziwe umowy kupna-sprzedaży.

Miła obsługa

Dbamy o wysoki poziom obsługi naszych klientów. Dokładamy starań, aby każda osoba korzystająca z usług naszego auto złomu czuła się w pełni usatysfakcjonowana współpracą z nami.

Możliwy dojazd

Dla aut uszkodzonych i niesprawnych oraz tych, które nie mają ważnego badania technicznego zapewniamy dojazd lawetą i odbiór pojazdu. Zamów naszą lawetę prosto pod Twój dom.

Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Zadzwoń!

Zdajemy sobie sprawę, z tego, że zarówno skup i kasacja samochodów, mogą nieść ze sobą wiele pojawiających się pytań. Możesz spróbować znaleźć na nie odpowiedź na naszym blogu, lub po prostu skontaktuj się z nami! Zrobimy wszystko aby Ci pomóc.

Przewiń do góry