Błyskawiczna wycena pojazdu

Zadzwoń i sprawdź cenę za skup oraz złomowanie!

Interesuje Cię skup lub złomowanie pojazdów? Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a przedstawimy Ci indywidualną ofertę dotyczącą Twojego samochodu. 

Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: +48 573 568 299

Przeprowadzamy szybkie wyceny aut do złomowania i skupu samochodów. Nasz dział handlowy zapyta Cię o kilka kwestii dotyczących pojazdu, który chcesz sprzedać. Przygotuj następujące informację o aucie: 

  • markę oraz model samochodu
  • rok produkcji auta
  • pojemność silnika i rodzaj paliwa
  • typ nadwozia (np. sedan, kombi, hatchback)
Wszystkie z nich znajdziesz w Dowodzie Rejestracyjnym. A jeśli czegoś nie wiesz – nie przejmuj się! Nasz personel z pewnością pomoże Ci zidentyfikować pojazd, który posiadasz. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Współpracując z nami masz pewność, że powierzasz swój samochód zaufanym fachowcom zajmującym się profesjonalnym złomowaniem aut od wielu lat! Jesteśmy rzetelni i uczciwi. Tylko tyle. Aż tyle. 

Atrakcyjne stawki

Proponujemy naszym klientom wysokie ceny za oddanie auta do kasacji. Nasz dział handlowy przygotowuje rzetelne wyceny w oparciu o aktualne czynniki rynkowe.

Legalne dokumenty

Gwarantujemy legalne dokumenty. W naszej firmie nie zostaniesz na lodzie z umową wypisaną na słupa lub nieistniejącą osobę. Wystawiamy prawdziwe umowy kupna-sprzedaży.

Miła obsługa

Dbamy o wysoki poziom obsługi naszych klientów. Dokładamy starań, aby każda osoba korzystająca z usług naszego auto złomu czuła się w pełni usatysfakcjonowana współpracą z nami.

Możliwy dojazd

Dla aut uszkodzonych i niesprawnych oraz tych, które nie mają ważnego badania technicznego zapewniamy dojazd lawetą i odbiór pojazdu. Zamów naszą lawetę prosto pod Twój dom.

W jakich miastach działamy?

Siedziba naszego auto złomu znajduje się w Gliwicach, a obszar działania firmy obejmuje także inne miasta na terenie Województwa Śląskiego, do których wyślemy lawetę mogącą odebrać od Ciebie pojazd. 

Odbieramy samochody od klientów na terenie Gliwic, Zabrza, Knurowa, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Chorzowa, Mikołowa, Pyskowic, a także z pobliskich do nich miejscowości. 

Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Zadzwoń!

Zdajemy sobie sprawę, z tego, że zarówno skup i kasacja samochodów, mogą nieść ze sobą wiele pojawiających się pytań. Możesz spróbować znaleźć na nie odpowiedź na naszym blogu, lub po prostu skontaktuj się z nami! Zrobimy wszystko aby Ci pomóc.

Przewiń do góry