Auto złom Zabrze

Złomowanie samochodów w Zabrzu

Oferujemy skup aut do złomowania oraz fachową kasację pojazdów dla mieszkańców Zabrza. Skorzystaj z usług firmy Auto-House, powierz swój samochód profesjonalistom!

Interesuje Cię fachowe złomowanie samochodów? Nie musisz szukać dalej, nasza firma się tym zajmie. Mamy wieloletnie doświadczenie, obsługujemy klientów w mieście Zabrze. Z nami zezłomujesz auto szybko, skutecznie i dobrej cenie. Wyróżnia nas profesjonalna obsługa, która gotowa jest odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Dbamy o to, aby wykwalifikowany personel był gotowy sporządzić dla Ciebie indywidualną wycenę auta już podczas krótkiej rozmowy telefonicznej. Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię i zapytasz ile jesteśmy w stanie zaoferować za auto, które chcesz sprzedać na skupie lub oddać do auto złomu. Możesz skorzystać z darmowego transportu samochodu lawetą na terenie całego Zabrza. Przyjedziemy i zabierzemy Twoje auto prosto do stacji demontażu pojazdów.

Legalne usługi złomowania pojazdów w Zabrzu

Kasacja pojazdów to specjalistyczny proces, który warto powierzyć jedynie prawdziwym fachowcom! Jeśli zdecydujesz się na złomowanie aut w naszej firmie nie będziesz żałować! Oferujemy skup aut do złomowania. Odbieramy samochody bezpośrednio od klientów, przekazujemy je do kasacji. Prawidłowy recykling przeprowadza stacja demontażu pojazdów, która posiada wszystkie odpowiednie uprawnienia oraz certyfikacje. Rozbiórka samochodów przeprowadzana jest zachowaniem należytych procedur i zgodna z przepisami prawa.

Możesz skorzystać z usług złomowania pojazdów lub jego sprzedaży na naszym szrocie. Jesteśmy dużą, rozpoznawalną w regionie firmą, mamy setki zadowolonych klientów. Zapytaj kolegów, może już któryś znajomy skorzystał z usług w firmie Auto-House? A jeśli nie to przeczytaj opinie o nas, dbamy o to, aby złomowanie aut było satysfakcjonujące dla każdego! Oferujemy atrakcyjne ceny i profesjonalne podejście, a także bezpłatny dojazd po samochód w Zabrzu i okolicach.

Skup aut w korzystnych cenach

Wiemy jak ważna jest dobra cena za złomowanie samochodu, dlatego prowadzimy uczciwe i rzetelne wyceny każdego pojazdu. Ich wysokość uzależniona jest od aktualnej sytuacji rynkowej oraz oparta jest o bieżące ceny auto złomu. Oferujemy wysokie stawki za kg, a dzięki niezawodności naszych pracowników jesteśmy w stanie szybko oszacować i przeliczyć cenę jaką wypłacimy za Twój samochód. Działamy konkretnie i zorganizowanie, sprawdź i przekonaj się sam.

Za skup, złomowanie i kasację płacimy na miejscu. Skorzystaj z naszej oferty płatności gotówkowej, lub zleć wykonanie przelewu na konto bankowe – jak wolisz! Możesz też wybrać ofertę, która zawiera w swojej cenie dojazd do klienta – przyjedziemy lawetą po odbiór Twojego auta (teren miasta Zabrze).

Polecane usługi złomowania samochodów

Złomowanie oraz skup to idealne rozwiązanie także dla osób, które chcą pozbyć się powypadkowych i pokolizyjnych. U nas możesz sprzedać auto niezależnie od jego stanu wizualnego. Przyjmujemy auta bez ważnego przeglądu technicznego, wymagamy żeby samochód przeznaczony do skupu miał opłaconą składkę za ubezpieczenie OC. Proponujemy atrakcyjne warunki dla właścicieli samochodów osobowych i dostawczych. Zadzwoń do nas również jeśli posiadasz auto ciężarowe.

Mamy ofertę zapewniającą klientom najlepsze ceny za złomowanie aut w Zabrzu – jeśli trafiłeś na podobne oferty zgłoś się do nas a zapłacimy jeszcze więcej!

Sprzedaj auto w naszej firmie

Atutami w złomowaniu i sprzedaży aut na naszym skupie jest błyskawiczne działanie oraz elastyczna oferta dostosowana do każdego rodzaju auta. Skorzystaj ze skupu pojazdów dla samochodów osobowych oraz dostawczych i ciężarowych. Po uprzednim zapytaniu możliwe jest także oddanie na złom w Zabrzu pojazdów specjalnych i maszyn budowlanych. Powiedz swoim znajomym o skupie za gotówke w Auto-House i uzyskaj specjalny rabat!

Pojazdy oddawane do złomowania powinny być kompletne – muszą posiadać katalizator i silnik oraz skrzynię biegów. W przypadku rozbieżności między rzeczywistą wagą auta a tą, która jest zapisana w Dowodzie Rejestracyjnym, cena za skup zostanie odpowiednio pomniejszona. Kasacja pojazdów obejmuje Zabrze, ale działamy również na obszarze całego Województwa Śląskiego. Oferujemy legalne złomowanie z zaświadczeniem o przyjęciu pojazdu do demontażu. Pełna dokumentacja i legalne działanie – to wyróżniki współpracy z nami.

Zabrze – skup samochodów

Chcesz skorzystać z oferty jaką ma nasz skup pojazdów? Działamy na terenie Śląska od ponad 12 lat! Tak długi czas bycia w branży motoryzacyjnej umożliwił nam nabycie niezbędnego doświadczenia i zorganizowania usług w sposób niemalże perfekcyjny. Wyceny w naszej firmie odbywają się szybko i możliwe są do zrealizowania także przez telefon. Możesz więc zadzwonić i dowiedzieć się jaka będzie ostateczna cena za Twoje auto na skupie.

Nie musisz robić zbyt wiele – przyjedziemy lawetą po auto i zabierzemy je od razu do stacji demontażu. To wygodna opcja zwłaszcza dla samochodów, które są zepsute i nie poruszają się o własnych kołach.

Zabrze – kasacja aut blisko Ciebie

Mamy dobrą ofertę na złomowanie aut w Twojej okolicy. Obsługujemy auto złom Zabrze we wszystkich dzielnicach. Możliwy dojazd do Biskupic, Grzybowic, Guido, do Kończyc, na Helenkę, Maciejów, Centrum Południe i Centrum Północ. Jesteśmy dostępni też w Rokitnicy i na Porębie oraz Pawłowie i Mikulczycach. W śródmieściu Zabrza i na Makoszowach. Możliwy jest odbiór pojazdu do złomowania w Zaborzu i na Osiedlach (Młodego Górnika, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kotarbińskiego). A jeśli chciałbyś żebyśmy zabrali samochód z pobliskich do Zabrza miejscowości – nie ma problemu!

Dobra stacja demontażu pojazdów

Aby móc przeprowadzić recykling aut w odpowiedni sposób potrzebny jest do tego certyfikowany sprzęt! Złom aut w Auto-House ma ofertę zawierającą usługi złomowania z wykorzystaniem wszystkich wyspecjalizowanych urządzeń, gwarantujących prawidłowe dokonanie kasacji. Samochód, który zostanie zezłomowany nie będzie narażał środowiska naturalnego. Prowadzimy recykling pojazdów zgodny ze wszystkimi wytycznymi!

Sprzedaj samochód do auto-złomu

Liczysz na dobrą ofertę złomu samochodowego? Sprawdź usługi naszej firmy! Złomowanie pojazdów w Auto-House wiąże się z wypłaceniem środków gotówką, którą możesz przeznaczyć na różne cele, być może pozwoli Ci doposażyć Twój nowy samochód, lub zapewni dodatkowe środki na inny cel. Oprócz demontażu pojazdu oferujemy także dokumenty zapewniające możliwość wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Jesteśmy firmą, której możesz zaufać i powierzyć pośrednictwo w sprzedaży samochodu na złom.

Szrot Zabrze z używanymi częściami

Auto szrot naszej firmy zajmuje się też sprzedażą części używanych do aut wielu różnych marek. Specjalizujemy się w samochodach francuskich, niemieckich oraz włoskich. Regenerujemy i odnawiamy podzespoły, a także pozyskujemy używane elementy z aut zezłomowanych. Auto części oferowane przez nas są objęte gwarancją rozruchową.

Jeśli nie masz pewności co do tego, czy dana część będzie odpowiednia w aucie, które chcesz naprawić – wybierz możliwość doboru podzespołów samochodowych na podstawie nr VIN.

Zezłomuj pojazd w Auto-House

Złomowanie samochodów, które zapewniamy nie zajmie Ci wiele czasu! Działamy wyjątkowo skutecznie. Podaj naszemu konsultantowi dane, które widnieją w Dowodzie Rejestracyjnym auta, które chcesz zezłomować. Jeśli posiadasz informacje o przebiegu auta – wspomnij o tym pracownikowi infolinii. Wykona on dla Ciebie wycenę, a jeśli ją zaakceptujesz, możesz od razu zlecić przyjazd lawety w dowolne miejsce w Zabrzu lub innej miejscowości.

Nasz kierowca będzie miał przy sobie gotówkę, którą wypłaci Ci po podpisaniu umowy i przekazaniu dokumentów. Gdy chcesz otrzymać wypłatę przelewem – również jest to możliwe.

Samochód zostanie zabrany do auto złomu, a Ty możesz cieszyć się pomyślnym złomowaniem. To tyle!

Zdecyduj się na sprzedaż i złomowanie aut w Auto-House – jesteśmy liderem w tych usługach. Gwarantujemy profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. Serdecznie zapraszamy.

Przewiń do góry