Auto złom Pyskowice

Złomowanie samochodów Pyskowice

Skorzystaj z oferty na złomowanie i skup pojazdów w Pyskowicach. Szybka i skuteczna kasacja aut w firmie Auto-House.

Interesuje Cię legalny skup samochodów, który ma atrakcyjne ceny za auto-złom? Nasza firma będzie świetnym wyborem! Prowadzimy przedsiębiorstwo oferujące usługi auto kasacji i skupu aut do złomowania. Skup Pyskowice umożliwia legalne działania skupiające się na złomowaniu aut na stacji demontażu pojazdów. Klienci doceniają nas za atrakcyjne ceny i wypłaty w postaci gotówki lub przelewu. Staramy się o dobre opinie i zadowolenie z usług na naszym szrocie. Działamy od wielu lat, jesteśmy rozpoznawalną marką na w miejscowości Pyskowice oraz na całym Śląsku.

Odpowiedzialne złomowanie pojazdów w Pyskowicach

Stacja demontażu pojazdów jest odległa od Twojej okolicy? Sprzedaj go w naszym auto złomie! Skupujemy samochody do złomowania bezpośrednio od klientów, następnie przekazując je do recyklingu w profesjonalnej firmie. Kasacja pojazdów z nami jest odpowiedzialna. Kupimy Twój niechciany samochód wypłacając Ci za niego gotówkę i oferując legalną umowę. Zezłomujemy go odpowiednim zakładzie recyklingu, gdzie zostanie przeprowadzony jego demontaż, który spełnia wszystkie normy i wymagania prawne oraz wytyczne dotyczące ochrony środowiska.

Sprzedaż auta i złomowanie pojazdu w Auto-House Pyskowice to korzystne rozwiązanie. Skup aut obejmuje samochody osobowe, ciężarowe, Tiry, naczepy, pojazdy specjalne, maszyny przemysłowe i budowlane a także skutery, motocykle i inne jednoślady. U nas oddasz do auto złomu również samochody powypadkowe – przyjmujemy wszystkie auta, bez względu na ich stan techniczny.

Auto handel i skup aut oraz złom samochodowy

Prowadzimy kompleksowo szereg niezawodnych działań dla wszystkich osób, które chcą pozbyć się swojego samochodu. W firmie Auto-House możesz sprzedać za gotówkę stare auto wybierając jego komis, skup bądź złomowanie. Niezależnie od tego co wybierzesz – możesz być pewien, że nasz lokalny auto złom zaoferuje korzystne warunki i profesjonalną obsługę zlecenia.

Umożliwiamy bezpłatny transport wszystkich aut osobowych z Pyskowic. Zamów lawetę gotową do przyjazdu prosto pod Twój dom lub inne miejsce, w którym zaparkowane jest auto do skupu. Zadzwoń i umów się na wygodny odbiór pojazdu z miejsca, które wskażesz!

Złomowanie aut w dobrych cenach

Decydując się na nasz skup aut w mieście Pyskowice lub korzystając z oferty na złomowanie pojazdów możesz liczyć na najlepsze ceny! Zapłacimy lepiej niż nie jedna stacja demontażu czy skup samochodów u konkurencji. Jesteśmy liderem w branży – dzięki niezawodności wypracowanej przez lata, możemy proponować naszym klientom wyjątkowo korzystne ceny za złomowanie.

Dział handlowy Auto-House przeprowadzi dla Ciebie indywidualną, rzetelną wycenę auta już podczas rozmowy telefonicznej. Wystarczy, że podasz naszemu pracownikowi dane dotyczące auta – jego rocznik, przebieg, model, markę oraz wagę, a zostanie sporządzona dla Ciebie specjalna oferta. Większość potrzebnych informacji możesz znaleźć w Dowodzie Rejestracyjnym auta i Karcie Pojazdu. A jeśli nie masz ich aktualnie przy sobie – zamów bezpośrednie oględziny auta w naszej firmie.

Zdecyduj się na atrakcyjne warunki złomowania i skupu aut

Chcemy dać Ci więcej niż proponują inni! Nasz skup aut Pyskowice może zaproponować Ci jeszcze kilka dodatkowych funkcjonalności, których nie otrzymasz w innych firmach.

Dla wszystkich chcących skorzystać z oferty na złomowanie pojazdów i skup samochodów złomowanie mamy opcję nieodpłatnego odbioru pojazdu oraz rabatu na zakup używanych części zamiennych na szrocie. Klientów, którzy zdecydują się na przyjazd do siedziby naszej firmy odwieziemy w kierunku powrotnym bez dodatkowych kosztów.

Pyskowice – skup samochodów

Auto skup, który jest w naszej ofercie gwarantuje pełen profesjonalizm! Mamy odpowiedni sprzęt i dobrze przeszkolony personel, który posłuży Ci pomocą! Nasi ludzie znają się na skupie aut. Przygotowują oferty zawierające uczciwe ceny za każdy pojazd. Możesz zaufać ich doświadczeniu, a jeśli znajdziesz firmę, która zaproponuje lepszą cenę – poinformuj nas, zapłacimy więcej!

Pyskowice – auto kasacja i złomowanie

Usługi kasacji aut w mieście Pyskowice, które możemy Ci zaoferować to wyjątkowo dobra oferta! Złomując auto z nami otrzymasz zaświadczenie o przyjęciu pojazdu do demontażu potwierdzające legalne złomowanie. Z tym dokumentem możesz bez problemu wyrejestrować samochód lub zgłosić jego zbycie w Wydziale Komunikacji (Starostwo Powiatowe w Gliwicach).

Dobry auto złom w pobliżu

Nie trać czasu na zbędne dojazdy. Z nami nie musisz martwić się transport uszkodzonego samochodu – my zajmiemy się wszystkim. Pyskowice są w naszym zasięgu. Wybierz sprzedaż pojazdu blisko Ciebie. Szybko, łatwo i w pełni legalnie. Nie szukaj dalej, tylko wyraź zainteresowanie naszą firmą a pomożemy Ci w złomowaniu auta.

Polecana stacja demontażu

Renoma naszej firmy sprawia, że mamy setki zadowolonych klientów całym kraju, wielu z nich jest z Pyskowic! Zapytaj się osób, które znasz, może Twój znajomy skorzystał już z usług Auto-House? Możesz również sprawdzić opinie o naszej firmie – jesteśmy polecanym złomowiskiem, które zapewnia profesjonalny skup auta i złomowanie samochodu.

Szrot i części używane

Potrzebujesz zakupić podzespoły do aut używanych? Oferujemy sprzedaż części odnawianych i regenerowanych w autoryzowanych punktach. Udzielamy gwarancji rozruchowej, dzięki której zyskujesz pewności co ich jakości i trwałości. Auto części używane, które możesz nabyć dostępne są stacjonarnie na naszym szrocie oraz wysyłkowo.

Sprzedajemy sprawne części samochodowe do aut różnych marek. Można je zakupić kontaktując się z nami telefonicznie lub osobiście w oddziale naszej firmy, a także za pośrednictwem portalu Allegro. Jeśli masz wątpliwość co do tego, czy podzespoły będą pasowały do konkretnego auta możesz dopasować je na podstawie nr VIN.

Wybierz złomowane auta w firmie Auto-House

Nasz auto szrot Pyskowice poleca swoje usługi wszystkim tym, którzy chcą skorzystać z fachowych usług! Wybierając skup samochodów oraz kasację w Auto-House masz pewność, że Twoje auto trafi w dobre ręce.

Auto złom, który proponujemy mieszkańcom Pyskowic wiążę się z dopełnieniem wszystkich formalności. Wystawiamy umowy kupna sprzedaży auta, wydajemy zaświadczenia o demontażu. Jesteśmy rzetelni i profesjonalni.

Zadzwoń do nas i zapytaj o to jaka jest cena proponowana za skup aut i ich złomowanie. Poinformuj pracownika naszej firmy o tym jakie auto chcesz sprzedać lub zezłomować. Jeśli posiadasz informacje z Dowodu Rejestracyjnego przedstaw je podczas rozmowy.

Gdy zaakceptujesz warunki proponowane przez nasz skup, przyjedzie do Ciebie kierowca lawety gotowy by odebrać Twoje auto. Będzie on wyposażony w gotówkę, którą wypłaci Ci po podpisaniu umowy i oględzinach samochodu. Bez względu czy zadecydujesz o złomowaniu auta, lub sprzedaży samochodu do skupu, Twój pojazd zostanie odebrany lawetą bez ponoszenia dodatkowych opłat z tytułu transportu auta.

Jeśli masz auto dostawcze lub ciężarowe uprzedź nas wcześniej – standardowo odbieramy auta osobowe, jednak po uprzednim poinformowaniu być może będziemy w stanie odebrać od Ciebie większy pojazd.

I to tyle! Pozostaje Ci jeszcze wypełnienie wniosku i wyrejestrowanie pojazdu i wypowiedzenie polisy OC. Możesz zająć się tym samodzielnie, a jeśli napotkasz na trudności – pomożemy Ci w tym! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przewiń do góry