Auto złom Mikołów

Złomowanie samochodów Mikołów

Oferujemy usługi złomowania pojazdów oraz profesjonalny skup aut w zasięgu Mikołowa!

Szukając naprawdę dobrych fachowców od kasacji pojazdów sprawdź usługi naszej firmy w Twojej okolicy. Prowadzimy legalne złomowanie i lokalny auto złom w mieście Mikołów. Sprzedasz u nas samochód do auto kasacji niezależnie od rodzaju pojazdu i jego stanu. Przyjmujemy samochody używane: auta osobowe, powypadkowe, pojazdy specjalne, ciężarówki i tiry. Skup samochodów odbywa się legalnie za udokumentowaniem wszystkiego stosownymi umowami kupna-sprzedaży.

Profesjonalne złomowanie aut w Mikołowie

Jesteśmy renomowaną firmą z branży złomowania aut. Wypłacamy gotówkę na miejscu. Proponujemy uczciwe ceny i korzystne warunki złomowanie oraz skupu samochodów. Sprawdź co umożliwia nasz auto złom – Mikołów i okolice to obszar do którego nieodpłatnie dojeżdżamy po pojazdy do kasacji. Mamy wieloletnie doświadczenie w usługach jakie oferuje stacja demontażu pojazdów, skorzystaj z naszej oferty. Zainteresowanie naszą firmą jest jest na tyle duże, że jesteśmy rozpoznawalną marką w regionie śląskim i w Mikołowie. Zapytaj się swoich bliskich, może to Twój znajomy skorzystał już ze skupu albo ze złomowania pojazdów w firmie Auto-House.

Skup aut na umowę i handel samochodami

Możemy kupić od Ciebie każde auto! Niezależnie od marki, rocznika czy stanu pojazdu. Także takie bez przeglądu technicznego. Specjalizujemy się w odkupowaniu aut od klientów w celu ich dalszej odsprzedaży lub złomowania.

Samochód, który do nas trafi może być uszkodzony – nie jest to dla nas żadnym wyzwaniem. Skup w mieście Mikołów jest czynny 24h. Sprzedaż auta na umowę, która zawiera nasze prawdziwe firmowe dane. Poinformuj nas jeśli życzysz sobie gotówkę – przywiezie Ci ją bezpośrednio nasz kierowca.

Polecane złomowanie pojazdów

Potrzebujesz skorzystać ze złomowania aut? Stacja demontażu zaoferowała Ci niską cenę? Zobacz naszą ofertę cenową na Twój samochód! Dla aut, których wartość rynkowa jest niewielka możemy zaproponować korzystne ceny złomowanie pojazdu. Dzięki niezawodności w działaniu działu wycen aut możesz liczyć na szybką wycenę już w kilka minut. Płacimy za złom najlepiej w mieście i w okolicach Mikołowa.

Dodatkowo złomując samochód możesz otrzymać zwrot polisy OC, co zapewni Ci dodatkowe środki. Posiadasz informacje o lepszej ofercie w Mikołowie? Daj nam znać, zaproponujemy jeszcze lepszą cenę złomowania, a gratis odbierzemy pojazd bez naliczania dodatkowych kosztów.

Wybierz najlepszych fachowców od złomowania i skupu

Przez lata funkcjonowania w branży nabraliśmy odpowiedniego doświadczenia i praktyki w perfekcyjnym odbiorze samochodów na złom i skup aut. Nie boimy się wyzwań, wręcz przeciwnie – dla naszych klientów możliwe jest także złomowanie aut powypadkowych, uszkodzonych w wyniku wypadków komunikacyjnych czy samochodów po pożarach. Bez znaczenia w jakim stanie jest pojazd – możesz być pewien, że sprzedasz go w naszym skupie.

Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników złomujących auta i nowoczesny sprzęt służący kasacji pojazdów. Recykling aut zlecany firmie Auto-House jest zgodny ze wszystkimi kryteriami ochrony środowiska i prawidłowego demontowania samochodów. Wszystkie części metalowe trafiają na złom, a odpady są poddawane utylizacji.

Mikołów – skup samochodów

Chcesz oddać do skupu swój stary samochód? Przyjmiemy go w atrakcyjnej cenie! Sprzedaż samochodu w naszym przedsiębiorstwie jest szybka i bezproblemowa. Odbieramy na skup aut wszystkie pojazdy – każdej marki, bez względu na przebieg i stan techniczny. Korzystny auto handel z legalnymi umowami. Nie musisz wydawać zbędnych środków na drogie ogłoszenia. Zadzwoń do nas jeżeli posiadasz pojazd, który chcesz sprzedać, zapewnimy jego odkup na korzystnych warunkach.

Mikołów – kasacja pojazdów i złomowanie

Doskwiera Ci Twoje stare auto? Zezłomuj je w firmie Auto-House. Umożliwiamy skuteczne złomowanie pojazdów – Mikołów to miejsce z którego oferujemy odbiór auta własnym transportem. Jesteśmy firmą, której bez wahania możesz sprzedać swój samochód! Gwarantujemy wyjątkowo wysokie ceny złomu, wypłacamy należności za pomocą gotówki lub na specjalne życzenie klienta – przelewu.

Złom na stacji demontażu pojazdów

Złomowanie pojazdu i kasacja aut jest legalna tylko w takich miejscach jak stacja demontażu pojazdów. Możesz udać się na złom samochodowy osobiście lub upoważnić do tego naszą firmę. Korzystając z naszej pomocy zezłomujesz swój samochód nawet bez wychodzenia z domu. Zrobimy to za Ciebie, wypełniając wszystkie wnioski i formalności, a do tego w miejscowości Mikołów możesz liczyć na bezpłatny transport samochodu na auto złom i do stacji recyklingu pojazdów.

Usługi złomowania pojazdu blisko Ciebie

Przestań tracić czas na porównywanie cen i kontakt z wieloma firmami. Zleć wszystko firmie Auto-House! Wiemy, że klienci mogą mieć trudności z transportem pojazdu, który nie porusza się na własnych kołach. Mamy ofertę, dzięki której zlecisz nam dojazd prosto pod Twój dom lub inne miejsce, które wskażesz. Zabierzemy go od Ciebie na auto szrot i zezłomujemy w Twoim imieniu.

Skupujemy samochody do złomowania, przez co Ty nie musisz się o nic martwić. Płacimy na miejscu, przywieziemy Ci gotówkę prosto do Mikołowa! To dogodna opcja, z której warto skorzystać, prawda?

Szrot i używane auto części

Sprzedaż części samochodowych także jest częścią naszej działalności. Pozyskujemy oryginalne części używane do aut różnych marek. Pochodzą one z rozbiórki pojazdów i są sprawdzone pod kątem ich użyteczności oraz bezawaryjności. Auto części, które u nas kupisz mogą być także zregenerowane w autoryzowanym warsztacie – jeśli zlecisz nam taką usługę, możesz zyskać pełną gwarancję 12 miesięcy od daty ich zakupu.

Nasz auto szrot daje możliwość doboru podzespołów po nr VIN auta – wybierając części w ten sposób, otrzymujesz pewność co do tego, że będą one pasować do Twojego pojazdu. Kup tanie części, które będą lepsze niż chińskie zamienniki.

Sprzedaj samochód w Auto-House

Niezależnie czy interesuje Cię złomowanie pojazdów, kasacja pojazdów czy skup samochodów – nasza firma zaoferuje Ci atrakcyjną cenę! Możesz skontaktować się z nami i zapytać ile zapłacimy przyjęcie auta, które posiadasz. Nasz auto złom dokonuje rzetelnych wycen, traktując indywidualnie każdego klienta i jego auto. Oferujemy opcje negocjacji ceny, jeśli przedstawisz nam ofertę konkurencyjnej firmy. Weź pod uwagę, że cena proponowana przez nas obejmuje dojazd do klienta, u konkurencji jest to opcja dodatkowo płatna!

Auto-House specjalizuje się w usługach jakimi jest skup aut oraz przyjmowanie aut do kasacji – czyli ich złomowanie. Proces odbioru pojazdów jest możliwie prosty i szybki, ale na nasz przyjazd z pewnością trzeba będzie chwile poczekać. To dobry czas na to, żebyś mógł skompletować wszystkie dokumenty samochodu. Kierowca lawety przywiezie ze sobą wzór umowy do podpisania. Gdy zdecydujesz się na jej finalizację, wypłaci Ci gotówkę lub zleci wykonanie przelewu.

Dostaniesz od nas wszystkie potrzebne dokumenty dzięki, którym będziesz mieć pewność, że kasacja aut została przeprowadzona należycie. Skup samochodów formalizowany jest umową kupna-sprzedaży, a szrot i złomowanie zaświadczeniem o przyjęciu pojazdu do demontażu. Przy ich pomocy zgłosisz zbycie lub złomowanie samochodu w miejscowym Wydziale Komunikacji.

Zapraszamy do współpracy. Zdecyduj się na skup pojazdów w Auto-House i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Przewiń do góry