Auto złom Chorzów

Złomowanie samochodów Chorzów

Prowadzimy nasze specjalistyczne usługi złomowania pojazdów i skupu samochodów w Chorzowie!

Wybierz prawdziwych profesjonalistów – firma Auto-House złomuje samochody od ponad 12 lat! Działamy na terenie Chorzowa prowadząc lokalny auto skup i auto złom przeznaczony dla samochodów osobowych, ciężarowych, a także tirów i naczep oraz maszyn budowlanych i pojazdów specjalnych. Z nami możesz zezłomować każe auto – bez względu na jego stan, rocznik i model czy markę.

Najlepsze złomowanie i skup aut w Chorzowie

Złomujemy samochody wydając zaświadczenie o przyjęciu pojazdu do demontażu lub kupimy Twoje auto wystawiając Ci legalną umowę kupna-sprzedaży. Gwarantujemy bezproblemową kasację pojazdów w świetnych cenach – w wielu przypadkach płacimy najwięcej wśród firm w Chorzowie!

Zarówno złomowanie aut jak i skup samochodów to usługi, których nie warto powierzyć byle komu! Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami mającymi wieloletnie doświadczenie. Możesz nam zaufać i wybrać legalne usługi auto złomu w Twojej okolicy – w miejscowości Chorzów. Auto handel, który prowadzimy oferuje złomowanie aut i dojazd po auta lawetą. Możesz skorzystać z oferty, którą proponujemy: nasz bezpłatny transport naszą lawetą odbierze samochód z dowolnego, wybranego przez Ciebie miejsca (na terenie Chorzowa).

Skup aut – uczciwe ceny

W mieście Chorzów skup samochodów i kasacja pojazdów dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Takie opinie słyszymy od wielu zadowolonych klientów. Zapytaj w gronie bliskich Ci osób, może Twój znajomy skorzystał już naszej oferty na złomowanie aut.

Przyjmujemy do naszej firmy auta powypadkowe, w każdym stanie technicznym. Pojazdy nie muszą mieć ważnego badania na stacji kontroli pojazdów, i tak zaproponujemy za nie atrakcyjne ceny.

Legalne złomowanie aut

Kasacja aut i auto złom Chorzów to dobry wybór! Usługi do Twojej dyspozycji – w pełni legalnie zezłomujemy wszystkie auta. W przypadku, gdy korzystasz ze złomowania pojazdów wystawimy dla Ciebie zaświadczenie o przyjęciu samochodu do złomowania. Gdy wybierzesz opcję skupu aut – spiszemy umowę kupna-sprzedaży, na której znajdą się nasze prawdziwe, legalne dane firmowe.

Zezłomuj lub sprzedaj pojazd w naszej firmie

Skup samochodów, złomowanie aut i auto szrot to nasze specjalności! Staramy się o to, aby zadowolić naszych klientów, wierzymy, że dobrze wykonane usługi zostaną zapamiętane, a złomując kolejne auto – Ci zadowoleni wrócą do nas!

Złomowanie auta z nami jest proste i szybkie. Nie trwonimy czasu na zbędne formalności i ukryte kruczki. Proponujemy jasne zasady. Najlepsze usługi złomowania aut, to właśnie takie, które są przyjazne dla Ciebie – to nasza zasada. Auto złom działający odpowiednio sprawnie może zapewnić złomowanie pojazdów na dobrych warunkach.

Chorzów – skup samochodów

Zajmujemy się także auto skupem. Kupimy od Ciebie auto w każdym stanie technicznym. Nawet te, bez ważnego przeglądu!

Nie musisz już dłużej szukać auto złomu – Chorzów to miasto, w którym możesz skorzystać z naszych usług. Zajmujemy się także auto skupem – kupimy od Ciebie auto w każdym stanie technicznym. Nie musisz już dłużej szukać. Złóż wizytę u nas, a my przekonamy Cię do tego, że auto skup to usługa, która ma sens!

Chorzów – złom blisko Ciebie

Auto złom Chorzów to miejsce, w którym można oddać swoje auto w dobre ręce. Jesteśmy profesjonalnymi przedsiębiorcami, dla których auto skup to codzienność. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie szerokiej oferty, która obejmuje złomowanie aut osobowych, ciężarowych i dostawczych.

Specjalizujemy się także w złomowaniu tirów, naczep oraz maszyn budowlanych i pojazdów specjalnych. Z nami możesz zezłomować każde auto – bez względu na jego stan, rocznik i model czy markę.

Szukasz auto złomu w Chorzowie? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi złomowania aut. Prowadzimy auto złom i auto skup, z którego z pewnością będziesz zadowolony.

Szybka kasacja auta

Oferujemy auto kasację na terenie Chorzowa. Prowadzimy auto złom i auto skup, w którym możesz oddać swoje auto w dobre ręce. Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi złomowania aut. Z nami możesz szybko i bezpiecznie oddać auto do kasacji.

Stacja demontażu pojazdów

Oferujemy auto kasację na terenie Chorzowa. Prowadzimy auto złom i auto skup, w którym możesz oddać swoje auto w dobre ręce. Na terenie naszej stacji demontażu pojazdów możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę i szybko oddać auto do kasacji.

Działamy legalnie i zgodnie z przepisami, dlatego możesz mieć pewność, że auto zostanie prawidłowo zezłomowane. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką obsługę.

Zapraszamy do naszej stacji demontażu pojazdów w Chorzowie!

Sprzedaż części używanych na szrocie

Zainteresowanie naszą firmą sprawiło, że dodaliśmy do naszego zakresu działań również sprzedaż części samochodowych.

W naszym auto szrocie można kupić części używane do wszystkich marek samochodów. Znajdziesz auto części, które pasują nie tylko do starego auta, ale też do samochodów paro i kilkuletnich. Auto schrott Chorzów pomaga znaleźć zaopatrzenie do aut każdej marki.

Oferujemy bogaty wybór części, które są sprawne i w dobrym stanie technicznym. Ceny części używanych są bardzo atrakcyjne, a jakość ich dorównuje częściom nowym. Zapraszamy do naszego auto szrotu w Chorzowie!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży sprzedaży używanych części samochodowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać pasujące podzespoły do większości aut na rynku.

Jeśli posiadasz informacje o numerze VIN Twojego pojazdu zagwarantujemy, że zakupiona u nas część na 100% będzie pasowała do Twojego modelu auta.

Skontaktuj się z nami i sprzedaj auto

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Nasza obsługa chętnie udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji związanych ze złomowaniem samochodów i skupem aut.

Chorzów to miejsce do którego potrzebujemy godziny czasu na dojazd. Umawiając więc transport, pamiętaj, że trzeba będzie na niego poczekać.

Przygotuj dowód rejestracyjny, kartę pojazdu, oraz dowód osobisty. Kierowca lawety będzie miał ze sobą gotowy wzór umowy, do której należy wpisać swoje dane.

Sprawdź czy wszystko się zgadza i oraz czy warunki złomowania pojazdów lub skup aut Ci odpowiada. Jeśli tak – witaj w gronie naszych zadowolonych klientów!

Przewiń do góry